Pracownik produkcji
Genk

 Vorige / Volgende

Pracownik produkcji (Genk)

Functieomschrijving

Dla naszego klienta, najwiekszego belgijskiego producenta przemyslowego drewnianych elementów budowlanych zlokalizowanego w Genk, poszukujemy pracowników produkcyjnych.

Bedziesz uczestniczyl w produkcji plyt szkieletowych z drewna.

Functie-eisen

Znajomosc drewna jest dodatkowym atutem
Mozesz pracowac w systemie 2-zmianowym
Jestes sprawny fizycznie

Aanbod

Stanowisko w pelnym wymiarze czasu pracy 38h/tydzien
Ladne wynagrodzenie €15.7010/godz. + premia za zmiane 7,5%.
Mozliwosc pracy na stale po udanym okresie przejsciowym

dominika.nawrocka@flexer.be
Spreekt deze vacature je aan? Aarzel niet en solliciteer direct op deze vacature. Heb je nog vragen neem dan contact op met ons via  +32 11 14 09 54

Deze vacature is helaas verlopen. U kunt niet meer solliciteren op deze functie.

Niet gevonden wat je zocht?

Schrijf je vrijblijvend in!

Deze vacature kan je ook misschien interesseren:

Zandstraler

techniek / voltijds

Onderhoudstechnieker

Bouwkundig tekenaar

Bouw / voltijds

Servicetechnieker (buitendienst)

Vrachtwagenmecanicien